1028 Budapest Kossuth L. u. 15-17. | Titkárság: 275-7935 | Tanári: 397-4468 |Gazdasági iroda: 275-7938

Kedves Kollégák, Szülők, Diákok, Érdeklődők!

Itt olvashatjátok a 12. osztály diplomamunka-előadásainak időpontjait, egyben nagy szeretettel hívunk Benneteket, hogy gyertek minél többen, minél többre!

 

12-ES ÉVESMUNKA ELŐADÁSOK 2016

(Honlapszerkesztői kiegészítés: A rendezők a változtatás jogát az utolsó pillanatig fenntartják, és bíznak mindannyiunk megértésében.)

 

MÁJUS 9., HÉTFŐ

17:00

Zsille Kata Játszunk? Avagy a játék, mint a segítségnyújtás eszköze
18:00 Schleuning Demian Személyiségzavarok
19:00 Kozár Júlia Az élet édes oldala  – A desszertek világa
20:00 Deli Dániel Az alapérzelmek megjelenése a film világában

MÁJUS 10., KEDD

17:00

Kárpáti Jakab Dániel „Boldogok a sajtkészítők”
18:00 Kereszty Sára Rebeka „Nem találtam a boltban, megvarrtam”
19:00 Ferenczy Vilma Egy kezdő felnőtt expedíciója a gyermekek varázslatos világában

MÁJUS 11., SZERDA

18:00 Ország Tamás Joachim Napló, valamikor 2028-ban - Történet egy poszt-apokaliptikus világból
19:00 Puglisi Bartolomeo Oscar Saját késeim elkészítése

MÁJUS 12., CSÜTÖRTÖK

17:00

Farkass György Ábel "A Freak of my Mind" Timelapse és videózás

18:00

 Lányi Orsolya Gyermekjogi Bíróság – Önkéntesmunka egy gyermekjogi szervezetnél
19:00 Balázs Gáspár Analóg fotózás és előhívás

MÁJUS 13., PÉNTEK

17:00

Theil Viktória Bőrdíszművesség
18:00 Földes Angéla Terek és gondolatok Mr. Gwyn után 
19:00 Balog Benjámin Gábor Az utazás dallamai

MÁJUS 14., SZOMBAT

10:00

Bajzik Benedek River Cottage kicsiben – A fenntartható konyha felé vezető út
11:00 Lampert Lívia Izabella „Azt a csibéset játsszuk!”  -  A magyar népi játékok és táncok megismertetése gyerekekkel
     

MÁJUS 17., KEDD

17:00

Szabó Luca Sára Homokanimáció
18:00 Fabók Anna Hajó négy fal között – Tervezés egy éven át
19:00 Schild Áron Te hogy döntenél? – az eutanáziáról
20:00 Müller Tamás Benjámin Állatorvosi munkáim

MÁJUS 18., SZERDA

17:00

Nagybaczoni Katalin Stresszoldás színezéssel
18:00 Lőrincz Orsolya Vadászkastélyból Verszália avagy a nagy mű születése
19:00 Trásy Réka Blanka A kék sokszínűsége – Betekintés egy felnőtt autista közösségbe

MÁJUS 19., CSÜTÖRTÖK

17:00

Kubinyi Aliz Bútortervezés
18:00 Kovács Eszter Sára Szemét volt, ruha lett belőle - Figyelemfelhívás a környezettudatos életre 
19:00 Lukács Péter Én és Világ

MÁJUS 20., PÉNTEK

17:00

Zubor Krisztián Mi hajtja a hibridautót?
18:00 Tóth Barnabás A modern úriember páncélja: Az öltöny

Naptár 2017

További olvasnivaló